Pasowanie Misiów - 27.10.2017 r.

27 października 2017 r. w grupie 0b odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzonymi Rodzicami z programem artystycznym: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując gromkie brawa od zaproszonych gości: Wójta Gminy Witonia - Mirosława Włodarczyka i  Pani Moniki Pabin - Przewodniczącej  Rady Rodziców.

Uroczyście złożyły także „ślubowanie przedszkolaka”. Pani Dyrektor Urszula Graczyk pasowała każde dziecko na Przedszkolaka - Misia. To była prawdziwa uczta dla oczu, uszu i serc. Oj, zakręciły się rodzicom w oczach łzy wzruszenia, a niektórym dzieciom z tremy i lęku przed pierwszymi publicznymi występami. Ale nie przesłoniły one radości i dumy z bycia prawdziwym przedszkolakiem, tym bardziej, że w nagrodę dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

Po części oficjalnej świętowaliśmy przy wspólnym poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy nie szczędząc swojego cennego czasu aktywnie włączyli się w przygotowanie uroczystości.