2015/2016
KONKURSY – I półrocze 2015/2016
|
|||
Lp. |
Nazwa konkursu - etap |
Osiągnięcia - nazwisko i imię ucz./kl. |
Opiekun |
1. |
,,VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP" – eliminacje gminne w Górze św. Małgorzaty |
I miejsce Skład drużyny: Jabłoński Adam, Smakowski Patryk, Kaźmierski Gabriel, Matusiak Mateusz, Miszczak Waldemar, Kamiński Szymon, Woźniak Antoni, Miszczak Adam, Smakowski Miłosz, Rosolak Wojciech |
M. Włodarczyk |
2. |
Konkurs Krasomówczy „Pięknie opowiedzieć Ojczyznę”PTTK - etap powiatowy |
wyróżnienie: I. Wojtera kl. 6, G. Kaźmierski udział: K. Majda kl. 4 |
J. Łuczak |
3. |
Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego |
I miejsce: Oliwia Woźniak kl.5 III miejsce: Patryk Smakowski |
M. Włodarczyk |
4. |
„Chemia w rolnictwie” konkurs plastyczny Grupa Azoty S.A. w Tarnowie – etap szkolny |
Matusiak Jakub – kl. I a, Brzozowska Joanna – kl. I b, Bawej Gabriela – kl. II a, Domański Marcin – kl. II b |
B. Kuś, E. Zduńczyk, M. Klimczak |
5. |
„Lato w lesie” konkursu plastyczny Towarzystwo Przyjaciół Lasu |
Wiktoria Kondras kl. 1 b |
K. Witczak |
6. |
Powiatowe Mistrzostwa w Biegach Przełajowych w Świnicach Warckich |
udział Reprezentacja dziewcząt: Galińska Klaudia, Reprezentacja chłopców: Pałasz Rafał, Tomczak Dariusz, Księżak Rafał, Miszczak Waldemar, Kamiński Szymon, Smakowski Patryk, Koczaski Rafał, Kowalski Konrad, Kowalczyk Kacper |
M. Włodarczyk |
7. |
X Edycji Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie Komenda Policji w Łęczycy – etap powiatowy |
udział : Oliwia Szczęsna – klasa 2 b; |
E. Zduńczyk, |
8. |
„XVI Turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – eliminacje powiatowe |
I miejsce kategoria U-12 chłopcy skład: Jabłoński Adam, Kowalski Jakub, Smakowski Patryk, Stoliński Paweł, Miszczak Waldemar, Kamiński Szymon, Kaźmierski Gabriel, Matusiak Mateusz, Księżak Rafał, Kłosiński Kacper II miejsce kategorii U-12 dziewczynki skład: Pałczyńska Anna, Woźniak Oliwia, Stolińska Paulina, Szczepaniak Weronika, |
M. Włodarczyk |
9. |
Wojewódzki Konkurs literacko - plastyczny „Maluj z Długoszem” |
wysłano 26 prac III miejsce Wiktoria Kondras kl. I b |
B. Kuś, E. Zduńczyk, M. Klimczak, L. Królikowska |
10. |
Mistrzostwa Diecezji Łowickiej Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej - eliminacje dekanalne |
I miejsce Skład: Jabłoński Adam, Kowalski Jakub, |
M. Włodarczyk |
11. |
Konkurs plastyczny „Bądź jak Długosz” - Woj. Biblioteka Publiczna im. Marszałka J. Piłsudskiego w Łodzi oraz Wyd. Literatura |
wysłano 6 prac |
U. Graczyk J. Łuczak |
12. |
„Miś pluszowy – mój przyjaciel” Fundacja Filmowa – Se-ma-for Muzeum Animacji z siedzibą w Łodzi |
Ogłoszka Oliwia – kl. Ia, |
B. Kuś, E. Zduńczyk, M. Klimczak, L. Królikowska |
13. |
IV edycja konkursu na audiobook „Fantastyczna Przygoda" Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy |
II miejsce - Gabriel Kaźmierski – kl. 5 II miejsce - Karol Majda – kl. 4 udział - Igor Wojtera – kl. 6 |
J. Łuczak, S. Petrykowski |
14. |
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Dziewcząt – SP w Górze Świętej Małgorzaty |
III miejsce - wyróżniające zawodniczki: Skład: Maciejewska Weronika, Królikowska Zuzanna, Wiśniewska Marta, Krysztofiak Dominika, Woźniak Oliwia, Miszczak Magdalena, Stolińska Paulina, Romaniak Martyna, |
M. Włodarczyk |
15. |
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Chłopców – SP w Górze Świętej Małgorzaty |
III miejsce – wyróżniający się zawodnik Skład: Moskwa Wiktor, Romaniak Damian, Smakowski Patryk, Stęsicki Patryk, Miszczak Waldemar, Kłosiński Kacper, Kowalski Konrad, Dutkiewicz Dominik, Koczaski Rafał, Księżak Rafał |
M. Włodarczyk |
16. |
XXI Powiatowe Konfrontacje Artystyczne Szkół – Dom Kultury |
III miejsce Skład: Brzozowska Paulina, Domański Marcin, Domagała Nikola, Duczyńska Maja, Krupa Martyna, Łęcka Sandra, Sikora Przemysław, Szczęsna Oliwia, Wyrzykowska Katarzyna |
M. Klimczak
|
17. |
Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej Chłopców – ZS Świnicach Warckich |
I miejsce – najlepszy zawodnik - Waldemar Miszczak, najlepszy bramkarz - Adam Jabłoński Skład: Jabłoński Adam, Miszczak Waldemar, Kaźmierski Gabriel, Smakowski Patryk, Matusiak Mateusz, Kamiński Szymon, Kowalski Jakub, Woźniak Antoni |
M. Włodarczyk |
18. |
Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej Dziewcząt – ZS Świnicach Warckich. |
II miejsce Skład: Królikowska Zuzanna, Woźniak Oliwia, Oleska Martyna, Stolińska Paulina, Miszczak Magdalena, Art Wiktoria, Romaniak Martyna |
M. Włodarczyk |
19. |
„Schwytać światło” konkurs fotograficzny w ramach projektu pn. „Wirtualne obserwatorium nieba na wyciągnięcie ręki w ramach Międzynarodowego Roku Światła 2015 – Związek Gmin Regionu Kutnowskiego |
II miejsce - Gabriel Kaźmierski – kl. 5 wyróżnienie – Anna Pałczyńska – kl. 6 |
M. Lewandowska |
20. |
Dołącz do drużyny Tonsmeierka – Związek Gmin Regionu Kutnowskiego |
wyróżnienie – Aleksandra Rakowska – kl. 4 |
M. Lewandowska |
21. |
Konkurs Plastyczny Nasz Przyjaciel Eko Dinuś – Państwowy Inspektor Sanitarny w Łęczycy |
nagrodzeni: Marysia Korczak kl. 0 a, |
J. Tomczak
E. Sowińska J. Majchrzak |
KONKURSY – II półrocze 2015/2016 |
|||
Lp. |
Nazwa konkursu - etap |
Osiągnięcia - nazwisko i imię ucz./kl. |
Opiekun |
1. |
„Eko choinka” konkurs plastyczny Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej w Łęczycy |
I miejsce – gr. 0 b III miejsce – gr 0 a Wyróżnienie – gr 0 c wyróżnienie Anna Pijewska kl. I a Maja Duczyńska kl. II b |
E. Sowińska J. Tomczak J. Majchrzak
B. Kuś, M. Klimczak, |
2. |
VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914- 1989 - etap wojewódzki |
IV m. w woj. łódzkim VII m w woj. łódzkim |
J. Łuczak |
3. |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Muzyka zaklęta w instrumentach” – MZS w Dusznikach - Zdroju |
Udział: |
V. Olesińska |
4. |
Szkolny konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę wielkanocną – Samorząd Uczniowski |
Kategoria klasy I- III I miejsce- Przemysław Sikora- kl. II B II miejsce- Martyna Krupa- kl. II B III miejsce- Kamila Sikora- kl. I B Przyznano 5 wyróżnień Kategoria klasy IV- VI I miejsce- Kamil Wiśniewski – kl. V II miejsce- Klaudia Gałaj- kl. V III miejsce- Paulina Stolińska- Kl. V Wyróżnienie: Zuzanna Królikowska- kl. VI |
J. Pawlak, B. Kuś, M. Klimczak, M. Nawrocka |
5. |
Konkurs plastyczny „Książkowym skrytożercom mówimy: TAK” WODN w Zgierzu |
udział: Rakoska Aleksandra- kl. IV Walczak Katarzyna- kl. IV Kubiak Sebastian kl. IV |
Jolanta Pawlak |
6. |
Szkolny konkurs na Najładniejszą Klasową Palmę Wielkanocną |
I miejsca- dla uczniów klasy III oraz uczniów klasy IV II miejsce – uczniowie klasy V III miejsce – uczniowie klasy VI |
B. Pawłowska
|
7. |
„Bazgroł 2016” Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki „Portal Kulturalny duże Ka” i „Papierowy Pies” pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka |
III miejsce Natalia Krysiak- klasa III Zuzanna Jóźwiak- klasa III |
Jolanta Pawlak |
8. |
Konkurs fotograficzny „Jakie znasz zawody” Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu wraz z Fundacją Społeczeństwo i Gospodarka z Poznania pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie |
udział: Stanisław Kaczorowski- kl. I A Wojciech Tomes- kl. I A Natalia Stańczyk- kl. I B Gabriela Bawej- kl. II A |
K. Witczak, B. Kuś |
9. |
Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje – Konkurs Plastyczny KRUS |
udział: Marcin Domański – kl. 2 b Patryk Studziński – kl. 6 |
M. Klimczak V. Olesińska |
10. |
Konkurs plastyczny „Leśna Rodzina” Towarzystwo Przyjaciół Lasu |
udział: Judyta Suska kl. II A |
E. Zduńczyk |
11. |
XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny |
udział: Aleksandra Rakoska kl. 4; |
V. Olesińska |
12. |
Szkolny Konkurs Plastyczny „ Bądź bezpieczny” |
w kategorii klasa I - III III miejsce – Martyna Góreczna – 1 a w kategorii klas IV – VI |
V. Olesńska |
13. |
XXXVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży im. Janusza Korczaka „Pięknie być człowiekiem” |
Wyróżnienia: Oliwia Ogłoszka kl. 1 a, Kacper Kita kl. 2 a, Karol Majda kl. 4, Anna Pałczyńska kl. 6 |
B. Kuś, |
14. |
Konkurs Plastyczny pt. „Odkrywcy” |
Marta Wiśniewska kl. 6 – praca zakwalifikowana do finału wojewódzkiego |
U. Graczyk |
15. |
XXII Powiatowy Międzyszkolny Przegląd Piosenki ŻACZEK 2016 – Łęczycki Dom Kultury |
w kategorii soliści szkoła podstawowa |
V. Olesińska |
16. |
Konkurs Plastyczny „Children around the word” – 2016 – PSP Kornelówka w Łodzi |
Udział M. Góreczna, S. Kaczorowski – kl. 1 a; |
R. Woźniak |
17. |
„Kopciuszek na Facebooku” – konkurs literacki Biblioteka Pedagogiczna w Łęczycy |
Wyróżnienie – Adam Jabłoński kl. 5 |
J. Łuczak |
18. |
Konkurs Fotograficzny Szkół Powiatu Łęczyckiego „Dzikie zwierzęta naszego regionu” – SP 4 w Łęczycy |
I miejsce – Gabriel Kaźmierski kl. 5 |
M. Lewandowska |
19. |
Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce |
II miejsce w sztafecie szwedzkiej dziewcząt Oliwia Woźniak, Paulina Stolińska, Wiktoria Art, Zuzanna Królikowska |
M. Włodarczyk |
20. |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny – SP w Piątku |
III miejsce Szymon Płócienniczak – kl. 4 |
A. Petrykowska |